اخبار عمومی
موضوعات داغ

وحیدی: انتخابات امسال از اولویت‌های مهم استانداران است

وزیر کشور در نشست استانداران سراسر کشور بر تحقق راهبرد چهارگانه رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات، یکی از اولویت‌های مهم استانداران در سال جاری است.

خلاصه نوشته
  • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی
  • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ
  • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی
  • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، احمد وحیدی وزیر کشور که در جلسه مشترک استانداران با سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت سخن می‌گفت، بر تحقق راهبرد چهارگانه رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات تاکید کرد.

وحیدی: انتخابات امسال از اولویت‌های مهم استانداران است

وزیر کشور در ادامه راهپیمایی عظیم و جهانی اربعین را از دیگر موضوعات مورد توجه و پیش رو خواند و اظهار داشت: در این ارتباط برخی استان‌های مرزی در غرب کشور به صورت مستقیم درگیر هستند و سایر استان‌ها نیز لازم است به این استان‌ها یاری دهند.

وحیدی برگزاری راهپیمایی منظم، زمانبندی شده و سازمان یافته اربعین را از دیگر برنامه‌های مهم وزارت کشور خواند و افزود: اقدامات و برنامه‌های دست اندرکاران اجرایی آن برای اعزام زائران باید از مبدا شروع شود.

وی همچنین بر توجه استانداران به آسیب‌های اجتماعی تاکید و خاطر نشان کرد: در این ارتباط نیز فعال کردن ظرفیت‌های مردمی اهمیت ویژه ای دارد.

منبع
پی تم
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا