انتخابات مجلس شورای اسلامیتبلیغات
موضوعات داغ

زنگ آغاز انتخابات مجلس شورای اسلامی به صدا در آمد!

ايسنا : احمد وحیدی ، وزیر کشور گفت: اولویت و هدفی مهم تر و اساسی از برگزاری انتخابات و میزان مشارکت مردم در آن وجود ندارد.

احمد وحیدی در دیدار با استانداران سراسر کشور با اشاره به این که زنگ شروع فعالیت های مربوط به انتخابات را زده ایم، خاطر نشان کرد: افق ما برای مشارکت و حضور مردم حضور بیش از ۶۰ درصدی است و همه برنامه ها باید بر همین اساس تنظیم شود.

وی با تاکید بر این که مهم‌ترین مساله ای که در سال جاری داریم برگزاری انتخابات در ۱۱ اسفند ماه است، افزود: دشمنان از مدت‌ها قبل تلاش می کنند تا با ناکارآمد نشان دادن دولت و مجلس، مردم را ناامید کرده تا مشارکت در انتخابات کم شود.

وزیر کشور اشاره به این که تورم در کشور وجود دارد ولی همه مسایل ما فقط تورم نیست و دشمن به دنبال بزرگ کردن این مشکل است، تاکید کرد: با توجه به اقدامات بزرگی که در دولت سیزدهم در همین مدت کوتاه انجام شده است ، چنین اقدامی از سوی دشمنان جفای بزرگی در حق دولت و مجلس است.

وحیدی به برخی تلاش های آتی دشمنان در این خصوص و با هدف انجام عملیات روانی در داخل اشاره کرد و گفت: همه باید این اقدامات و تحرکات دشمنان را به خوبی رصد کرده و بشناسیم تا بتوانیم با قدرت در صحنه حضور داشته باشیم.

 زنگ شروع فعالیت های انتخاباتی زده شد

وی در ادامه ارائه خدمات به مردم، رسیدگی  و حل مشکلات آنان را وظیفه ذاتی همه مسئولان به خصوص مقام های استانی و محلی خواند و تصریح کرد، در این راستا لازم است تا استانداری ها و بخش های تابعه با برنامه ریزی گسترده تر وارد عمل شده تا مشکلات مردم در اسرع وقت حل شود.

وزیر کشور مولفه امنیت، سلامت و رقابت را با توجه به بیانات مقام معظم رهبری از دیگر امور مرتبط با انتخابات پیش رو ذکر کرد و افزود، استانداران باید برای این بخش ها نیز برنامه ریزی های لازم را با انتخاب افراد معتمد در هیات اجرایی انجام داده  و بیطرفی خود را حفظ کنند.

وحیدی در ادامه بر ضرورت نظارت استانداران بر امور اداری، اجرا و شمارش آرای انتخابات تاکید کرد و افزود: علاوه بر تلاش ها برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات لازم است امور اداری انتخابات نیز به بهترین شکل انجام شود.

تبلیغات:

انتخاب بهترین مشاور تبلیغات انتخاباتی

اصالت این خبر و نوشته را شما تعیین می کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا